KONST / Litografier / Färglitografi 7234104
*
nr 723 4104
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Lars Huck Hultgren (f. 1931), 142/250, 43x34
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 oktober 2011
kl 18:52:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/10 21:47:25
1
Vinnande bud
26/10 22:19:30
1
justering av budtak
- Tema
- Konstnär/Designer
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Läs mer om Lars Huck Hultgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars huck hultgren litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Läs mer om Lars Huck Hultgren
nr 723 4104
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Lars Huck Hultgren (f. 1931), 142/250, 43x34
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 oktober 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/10 21:47:25 | 1 | Vinnande bud |
26/10 22:19:30 | 1 | justering av budtak |
- Tema
- Konstnär/Designer
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren, svensk mÃ¥lare, grafiker och skulptör född 1931.Läs mer om Lars Huck Hultgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars huck hultgren litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03